45 Ücretsiz Reiki Uyumlamasi

45 Ücretsiz Reiki Uyumlamasi

by Chris Comish
     
 

Bu kitap Usui Reiki, Yeni Usui Reiki, Full Spectrum Healing, Lavanta Alevi, Gümüş Mor Alev, Karuna Ki, Kundalini Reiki, Imara Reiki, Green Tara Seichim, Golden Ray, Gold Reiki, Shamballa Çok Boyutlu Şifa ve Axiatonal Hatlar Bağlantısı uyumlamalarından oluşan 24 adet ücretsiz uyumlama içermektedir.

Overview

Bu kitap Usui Reiki, Yeni Usui Reiki, Full Spectrum Healing, Lavanta Alevi, Gümüş Mor Alev, Karuna Ki, Kundalini Reiki, Imara Reiki, Green Tara Seichim, Golden Ray, Gold Reiki, Shamballa Çok Boyutlu Şifa ve Axiatonal Hatlar Bağlantısı uyumlamalarından oluşan 24 adet ücretsiz uyumlama içermektedir. Kitabın sonunda ayrıca ek olarak 21 adet Ray (Işın) uyumlamaları verilmiştir. Bu kitap tüm insanların, ilahi enerjilerin uyumlamalarını, İlahi olanın asıl niyeti olarak, gelirleri ne olursa olsun almaları için bir araç olarak sunulmuştur. Bu kitapta sunulan uyumlamaların muhakkak resmi programlar olma zorunluluğu yoktur ve bu anlam çıkarılması amaçlanmamıştır. Uyumlamaların geniş çapta ve ücretsiz paylaşılması amaçlanmıştır. Uyumlamalar, kitabı okuyanlar tarafından, uyumlamayı alanın adı, yeri, zaman dilimi her ne olursa olsun alınır. Uyumlamalar, uyumlama almak isteyen kişilerin kitaptaki kelimeleri okuduğu an alınmaktadır. Uyumlamayı almak isteyen kişi kitapta uyumlamayı almak için okunması gereken cümleyi okuduğu an uyumlamayı alacaktır. Uyumlandıktan sonra, lütfen şifa uygulamaları yaparak diğer insanlarla bu enerjileri paylaşın.
Bu kitabı Yeni Çağ’a bir köprü olarak, tüm insanlığın içsel ilahi uyanışına ve dünya ile cennet arasındaki ayrılığın şifasına yardımcı olmak için kullanın.

Product Details

ISBN-13:
2940032942559
Publisher:
Chris Comish
Publication date:
12/13/2011
Sold by:
Smashwords
Format:
NOOK Book
File size:
77 KB

Meet the Author

Chris Comish is a Reiki Healer and Reiki Master Teacher. Reiki is Japanese for Universal Life Energy. He offers distant healing and various Reiki attunements. He is the author of fifteen books: The Living Light, Manifest Divinity Through Reiki, 24 Free Reiki Attunements, 28 Powerful Reiki Attunements, 36 Free Reiki Attunements, 45 Free Reiki Attunements, Alpha Omega Healing Session, Eternal Spirit, The Earth Gate and the six books of the Ascension Rays Book Series. Chris is also the founder of the City of Shamballa social network.

Customer Reviews

Average Review:

Write a Review

and post it to your social network

     

Most Helpful Customer Reviews

See all customer reviews >