Fragmentas Žeme - 002 - Karai Pabaiga (Lithuanian Edition)

Fragmentas Žeme - 002 - Karai Pabaiga (Lithuanian Edition)

by Robert Skyler
     
 

Epas nuotykius į beprotybė, šios serijos pakaitinių istorija apsakymai, analizuoja grandinėmis, suriša žmogaus dvasios išgyvenimo pasikartojimų.
 
Epizodas 002: Į Pažįstamų Formų
 
Su ne toks absoliutus, kaip tiesos mes klajoja, proto,… See more details below

Overview

Epas nuotykius į beprotybė, šios serijos pakaitinių istorija apsakymai, analizuoja grandinėmis, suriša žmogaus dvasios išgyvenimo pasikartojimų.
 
Epizodas 002: Į Pažįstamų Formų
 
Su ne toks absoliutus, kaip tiesos mes klajoja, proto, kūno, dvasios, mes laisvai dvejoti tarp realybės ir svajonių ieškoti išlikimo vertas mūsų užsiimate. Kol realybė, ar ką prarasti statyti, mes save surandame apėmusios, traukia mus atgal į akivaizdžiai-svaičiojantis čia ir dabar, link naštą ir per įvykdyti įsipareigojimą ir kovos bandymų mūsų svajones tiesos.
Galbūt tiesa buvo ne tai, ką mes svajojo, žodžiai ir privalomojo jausmus dažnai debesis mūsų bendros sąvokos apibrėžimų. Kas, net pas jus kalbėti žodį ironija be yra ironiška? Pasaulyje, kur mūsų Labiausiai paplitęs tokių posūkių, tik apibrėžimas, mes kovoti, pokštas taip, kad atsitiktinai humoro, išgyventi, tarpe, kurie juokiasi su mūsų tiesos, kaip jis juokiasi iš mūsų svajonių, o niekada nei viena šio Fragmentas Žeme. 
 
Lietuvių Leidimas, Simple English Edition ir English Edition.
 
Skaityti kartu su pasauliu. Fragmentas Žeme taip pat prieinamas šiomis kalbomis: [Afrikanų]-Fragment Aarde, [Airių]-Ilroinnt Cré, [Albanų]-Fragment Tokë, [Anglų]-Fragment Earth, [Arabų]-Фрагмента Земље, [Armėnų]-Առանձին Հողակցում, [Azerbaidžano]-Qəlpə Yer, [Baltarusijos]-Фрагмент Зямлі, [Baskų]-Banatu Lurra, [Bulgarų]-Фрагмент Земята, [Danijos]-Fragment Jord, [Estijos]-Kild Maa, [Filipinų]-Kaputol Mundo, [Galisų]-Fragmentos Terra, [Graikijos]-Θραύσμα Γη, [Gruzinų]-ფრაგმენტი დედამიწა, [Haičio Kreolų]-Fragmante Latè, [Hebrajų]-כדור הארץ רסיס, [Hindi]-टुकड़ा पृथ्वी, [Indonezijos]-Terpisah Bumi, [Islandijos]-Aðskilja Jörð, [Ispanijos]-Fragmento Tierra, [Italijos]-Frammento Terra, [Japonijos]-フラグメント 地球, [Jidiš]-פראַגמענט ערד, [Katalonų]-Fragment Terra, [Kinų (Supaprastinta)]-分开地球, [Kinų (Tradicine)]-片段地球, [Korėjiečių]-부서진 조각 이승, [Kroatijos]-Fragmenti Zemlja, [Latvijos]-Fragments Zeme, [Lenkijos]-Ulomek Ziemia, [Lotynų]-Fragment Terram, [Makedonijos]-Фрагмент Земјата, [Malajų]-Serpihan Bumi, [Maltos]-Framment Earth, [Norvegijos]-Fragmenter Jord, [Olandijos]-Brokstuk Aarde, [Persų]-قطعات متلاشی کره زمین, [Portugalų]-Fragmento Terra, [Prancūzų]-Fragment Terre, [Rumunų]-Sfarâmatura Pamânt, [Rusijos]-Фрагмент Земле, [Serbijos]-Фрагмента Земље, [Slovakijos]-Úlomok Zem, [Slovėnijos]-Locenih Zemlja, [Suomių]-Pirstovat Maapallon, [Svahili]-Fragment Ardhi, [Tailando]-แยก พื้นโลก, [Turkijos]-Kirinti Topraklamak, [Ukrainos]-Фрагмент Землі, [Urdų Kalba]-ٹکڑا ز

Read More

Product Details

ISBN-13:
2940013285781
Publisher:
Outtayurmind
Publication date:
10/16/2011
Series:
Fragmentas Žeme , #2
Sold by:
Barnes & Noble
Format:
NOOK Book
File size:
0 MB

Customer Reviews

Average Review:

Write a Review

and post it to your social network

     

Most Helpful Customer Reviews

See all customer reviews >