×

Uh-oh, it looks like your Internet Explorer is out of date.

For a better shopping experience, please upgrade now.

Fragments Zeme - 002 - Kari Beigās (Latvian Edition)
     

Fragments Zeme - 002 - Kari Beigās (Latvian Edition)

by Robert Skyler
 
Episko piedzīvojumu uz ārprāts, šī sērija aizstājēju vēstures stāstus, pēta ķēdes, kas saista cilvēka garu, lai atkārtotu izdzīvošanu.
 
: Zināmām Formām
 
Ar šāda absolūta

Overview

Episko piedzīvojumu uz ārprāts, šī sērija aizstājēju vēstures stāstus, pēta ķēdes, kas saista cilvēka garu, lai atkārtotu izdzīvošanu.
 
: Zināmām Formām
 
Ar šāda absolūta kā patiesību, kuru mēs klīst, jo prātā, ķermenī, garā, mēs esam brīvi šaubīties starp realitāti un sapņiem, kas meklē izdzīvošanas cienīgs mūsu standartiem. Līdz realitāte, vai kāds brīvs būvēt tādu mēs esam piemeklēja ar, velk mūs atpakaļ sastindzis-murgi šeit un tagad, pret slodzi un iesaistoties piepildījumu un cīņa tā testus mūsu sapņi par patiesību.
Varbūt patiesība nebija tas, ko bijām sapņojuši tā, vārdi un viņu obligātā jūtas bieži mākonis mūsu definīcijas stingrāk vienotiem jēdzieniem. Kurš pat starp jums runāt vārdu ironija bez ironiska? Šajā pasaulē, kur mūsu Visbiežāk izmanto šādu izrādās tā tikai definīciju, mēs cīņa, joks, tādējādi tā sakritība smieklīgs, lai izdzīvotu, starp līdz, kas smejas ar mūsu patiesības kā tā smejas par mūsu sapņi, bet nekad ne tas vai nu ar šo Fragments Zeme. 
 
Latviešu Izdevums, Simple English Edition un English Edition.
 
Lasīt kopā ar pasauli. Fragments Zeme ir pieejams arī: [Afrikāņu]-Fragment Aarde, [Albāņu]-Fragment Tokë, [Angļu]-Fragment Earth, [Armēņu]-Առանձին Հողակցում, [Arābu]-Фрагмента Земље, [Azerbaidžānas]-Qəlpə Yer, [Baltkrievijas]-Фрагмент Зямлі, [Bulgārijas]-Фрагмент Земята, [Dānijas]-Fragment Jord, [Ebreju]-כדור הארץ רסיס, [Filipīniešu]-Kaputol Mundo, [Francijas]-Fragment Terre, [Galisiešu]-Fragmentos Terra, [Grieķijas]-Θραύσμα Γη, [Gruzīnu]-ფრაგმენტი დედამიწა, [Haiti Kreolu]-Fragmante Latè, [Hindi]-टुकड़ा पृथ्वी, [Holandiešu]-Brokstuk Aarde, [Horvātijas]-Fragmenti Zemlja, [Igaunijas]-Kild Maa, [Indonēzijas]-Terpisah Bumi, [Islandiešu]-Aðskilja Jörð, [Itālijas]-Frammento Terra, [Japānas]-フラグメント 地球, [Jidišs]-פראַגמענט ערד, [Katalāņu]-Fragment Terra, [Korejiešu]-부서진 조각 이승, [Krievu]-Фрагмент Земле, [Latīņu]-Fragment Terram, [Lietuvas]-Fragmentas Žeme, [Malajiešu Valoda]-Serpihan Bumi, [Maltas]-Framment Earth, [Maķedoniešu]-Фрагмент Земјата, [Norvēģijas]-Fragmenter Jord, [Persiešu]-قطعات متلاشی کره زمین, [Polijas]-Ulomek Ziemia, [Portuguese]-Fragmento Terra, [Rumāņu]-Sfarâmatura Pamânt, [Serbijas]-Фрагмента Земље, [Slovākijas]-Úlomok Zem, [Slovēņu]-Locenih Zemlja, [Somijas]-Pirstovat Maapallon, [Spāņu]-Fragmento Tierra, [Svahili]-Fragment Ardhi, [Taju]-แยก พื้นโล

Product Details

BN ID:
2940013285774
Publisher:
Outtayurmind
Publication date:
10/16/2011
Series:
Fragments Zeme , #2
Sold by:
Barnes & Noble
Format:
NOOK Book
File size:
298 KB

Meet the Author

Esmu dzimis vienu reizi.
Ārsts bija par vēlu.

Customer Reviews

Average Review:

Post to your social network

     

Most Helpful Customer Reviews

See all customer reviews