×

Uh-oh, it looks like your Internet Explorer is out of date.

For a better shopping experience, please upgrade now.

Kirinti Topraklamak - 002 - Savaşları Bitirmek (Turkish Edition)
     

Kirinti Topraklamak - 002 - Savaşları Bitirmek (Turkish Edition)

by Robert Skyler
 
Delilik, bu dizi alternatif tarihin kısa hikayeler içine epik bir macera, insan ruhunun hayatta kalma tekrarı bağlayan zincirlerini araştırıyor.
 
: Tanıdık Formlarda
 
Gibi bir mutlak gerçeği biz dolaşırken, akılda, beden, ruh,

Overview

Delilik, bu dizi alternatif tarihin kısa hikayeler içine epik bir macera, insan ruhunun hayatta kalma tekrarı bağlayan zincirlerini araştırıyor.
 
: Tanıdık Formlarda
 
Gibi bir mutlak gerçeği biz dolaşırken, akılda, beden, ruh, gerçeklik ve bizim değerlilikleri layık bir hayatta kalma arama hayalleri arasında tereddüt ücretsiz. Gerçekliği kadar, ya da gevşek yapı ne olursa olsun biz bize geri çeker, kendimizi yuttu bulmak yerine getirilmesi yoluyla yük ve bağlılık doğru, burada ve şimdi yalın-çılgın ve hayallerimizi gerçeği test mücadele.
Belki Gerçek şu ki, biz hayal değildi; kelime ve zorunlu duygularını genellikle daha yaygın kavramların tanımlarını bulutu. Hatta kelime ironi arasında ironik olmadan konuşmak kim? Bir dünyada, tek tanımı bu tür dönüşler dışında bizim en yaygın kullanımı, hayallerimizi gülüyor olarak gerçekleri ile gülüyor arasında, hayatta kalmak için, böylelikle bu yüzden tesadüf eseri mizahi bir şaka, mücadele ederken hiçbir zaman yerlerde ne bu Kirinti Topraklamak biri yok. 
 
Türkçe Baskı, Simple English Edition ve English Edition.
 
Dünya ile birlikte okuyun. Kirinti Topraklamak de mevcuttur: [Afrikaans]-Fragment Aarde, [Alman]-Bruchstück Erde, [Arapça]-Фрагмента Земље, [Arnavut]-Fragment Tokë, [Azeri]-Qəlpə Yer, [Bask]-Banatu Lurra, [Belarusça]-Фрагмент Зямлі, [Bulgar]-Фрагмент Земята, [Catalan]-Fragment Terra, [Danimarkalı]-Fragment Jord, [Endonezya]-Terpisah Bumi, [Ermeni]-Առանձին Հողակցում, [Eskenazi Dili]-פראַגמענט ערד, [Estonyalı]-Kild Maa, [Farsça]-قطعات متلاشی کره زمین, [Filipino]-Kaputol Mundo, [Fince]-Pirstovat Maapallon, [Fransız]-Fragment Terre, [Galicia'ya Ait]-Fragmentos Terra, [Gürcü]-ფრაგმენტი დედამიწა, [Haiti Creole]-Fragmante Latè, [Hintçe]-टुकड़ा पृथ्वी, [Hollandalı]-Brokstuk Aarde, [Hırvat]-Fragmenti Zemlja, [Japon]-フラグメント 地球, [Kore]-부서진 조각 이승, [Kuzey Amerikan Körler Alfabesi]-⠠⠋⠗⠁⠛⠍⠢⠞ ⠠⠑⠜⠹, [Latin]-Fragment Terram, [Lehçe]-Ulomek Ziemia, [Letonya]-Fragments Zeme, [Litvanya]-Fragmentas Žeme, [Macar]-Repesz Föld, [Makedonya]-Фрагмент Земјата, [Malay]-Serpihan Bumi, [Malta]-Framment Earth, [Norveç]-Fragmenter Jord, [Portekizce]-Fragmento Terra, [Romanian]-Sfarâmatura Pamânt, [Rus]-Фрагмент Земле, [Slovakça]-Úlomok Zem, [Slovenian]-Locenih Zemlja, [Swahili]-Fragment Ardhi, [Sözünü Tutmamak]-Dameidiog Ddaear, [Sırp]-Фрагмента Земље, [Taylandlı]-แยก พื้นโลก, [Ukrayna]-Фрагмент Землі, [Urduca]-ٹکڑا زمین, [Vietnam]-Vở Ra Từng Mảnh Trái Đất, [Yunan]-Θραύσμα Γη, [Çek]-Úlomek Svet, [Çince (Basitleştirilmiş)]-分开地

Product Details

BN ID:
2940013313323
Publisher:
Outtayurmind
Publication date:
10/16/2011
Series:
Kirinti Topraklamak , #2
Sold by:
Barnes & Noble
Format:
NOOK Book
File size:
301 KB

Meet the Author

Bir keresinde doğdu.
Doktor geçti.

Customer Reviews

Average Review:

Post to your social network

     

Most Helpful Customer Reviews

See all customer reviews