Kirinti Topraklamak - 003 - Soğuk Kavramı (Turkish Edition)

Kirinti Topraklamak - 003 - Soğuk Kavramı (Turkish Edition)

by Robert Skyler
     
 
Yanlış anlama içine epik bir macera, psikolojik kısa hikayelerden oluşan bu dizi, kendisini anlayarak ardı anlamsız anlamlar ince anlamını araştırıyor.
 
: Yapmak Kolay
 
Ne yazık ki sayıları çok büyük do bu

Overview

Yanlış anlama içine epik bir macera, psikolojik kısa hikayelerden oluşan bu dizi, kendisini anlayarak ardı anlamsız anlamlar ince anlamını araştırıyor.
 
: Yapmak Kolay
 
Ne yazık ki sayıları çok büyük do bu görevleri arasında, düşünme sayılmayacaktır olabilir. Tarihimizde şiddet, ve bunların aldatmaca için brüt kapasitesi fazla bir şey sergileyen Ancak, biz hiç ayrı daha birlikte yapabileceği kesinlikle doğru. Bir grup bireyin ötesinde do olabilir görevlerin sayısı sayısız şudur: Birlikte daha avlamak ve daha fazla toplamak için uzaklara yolculuk ucuz, daha hızlı ve daha derin kazmak, uzun süre yüksek tırmanmaya; daha bizi sadece daha güçlü yapar, hiçbir kurum veya grup şimdiye monte rağmen sayısını artırarak daha özgürce düşünmüştür.
 
Simple English Edition: Sad, among those thing which we do so great in number in, think can-not be count. Yet if our history show any-thing more than our gross size for violent, and trick there-of, it is sure that we can do more together than ever apart. The number of thing a group can do beyond the person is count-less: Together we hunt great and hold more, travel far for cheap, dig fast and deep, climb high for long; more only make us strong, though no body or group ever made has think more free by more it number.
 
ve English Edition: Sadly, among those tasks which we excel so greatly in numbers in, thinking cannot be counted. Yet if our history exhibits anything more than our gross capacity for violence, and deception thereof, it is surely that we can do more together than ever apart. The number of tasks a group can excel beyond the individual is countless: Together we hunt greater and gather more, travel farther for cheaper, dig faster and deeper, climb higher for longer; more only makes us stronger, though no body or group ever assembled has thought more freely by increasing its number.
 
 
Anahtar Kelimeler: epik macera, yanlış anlama, psikolojik öykü, anlamsız anlamlar, sıkıcı kasaba, dosya silgi, soykırım, müttefik ajanları, gizli ajanlar, gerçek savaş, kaldıraç etkisi, grup düşünüyorum, tarihi sergileri, şiddet aldatma, beraberlik, avcı toplamak, ucuz seyahat, hızlı derin kazma, yüksek tırmanma, özgür düşünce, çöküş yolsuzluk, tefecilik durgunluk, boyun eğdirme, anıt bina, rehberlik çoğunluk, fiziksel gruplar, entelektüel zorbalık, meydan okuyan faşizm, kuzey deniz avrupa, denizaltı thermopylae, eksen ticaret gemileri, kral ve ülke, deniz savaş, deniz gözlemleri, tarihsel gazeteler, rahat hırsızlık, uyku üzerine, toplama kampları, merhamet, ermeni soykırımı, ermeni soykırımı, ermeni katliamı, büyük suç, ukrayna terör-kıtlık, ukrayna kıtlık-soykırım, stalin en holodomor, ukrayna açlık, irlanda patates kıtlığı, büyük bir kıtlık, aklını makyaj, oyun oynamak, parlak ışık gerçeği, osmanlı imparatorluğu, hristiyan katliam, öykü, bizim en iyi, gizli gözetim, suçlu kararı, marksistlerin, eşcinsellerin, yahudiler, adolf hitler, hermann goering, joseph goebbels'in, sosyal sapkın, siyaseten güvenilmez, şehit cinayet, kaybı faydaları, muzaffer yetmezliği, ölüm zaferi, kılıç üzerine düşen, şehit efsanesi, gelecek kurban, asil semere, şehitlik efsanesi, yukarıdaki gerçekler, asılsız inanç, ezici bir görüş, sinsi düşman, desteklenmeyen inanç, zorbalık, etrafımızdaki insanları iterek, başarısızlık, efsane cezasızlık, asil örneği, başkalarının yararına, hayatta kalmak için, ölü ölü ölü, cinayet vurgunculara, efsane oyun yapma, gelecek kurban

Product Details

ISBN-13:
2940014176736
Publisher:
Outtayurmind
Publication date:
03/30/2012
Series:
Kirinti Topraklamak , #3
Sold by:
Barnes & Noble
Format:
NOOK Book
File size:
305 KB

Meet the Author

Bir keresinde doğdu.
Doktor geçti.
Ben kendi yolumu yapılmış.
Hemşire benim saygısızlık tokatladı.

Customer Reviews

Average Review:

Write a Review

and post it to your social network

     

Most Helpful Customer Reviews

See all customer reviews >