Úlomok Zem - 002 - Vojny Koniec (Slovak Edition)

Úlomok Zem - 002 - Vojny Koniec (Slovak Edition)

by Robert Skyler
     
 

Dobrodružnú výpravu do šialenstva, táto séria alternatívnych príbehov histórie krátke, skúma reťaze, ktoré sa viažu ľudského ducha k opakovaniu prežitie.
 
Epizóda 002: Vo Známych Formách
 
Bez…  See more details below

Overview

Dobrodružnú výpravu do šialenstva, táto séria alternatívnych príbehov histórie krátke, skúma reťaze, ktoré sa viažu ľudského ducha k opakovaniu prežitie.
 
Epizóda 002: Vo Známych Formách
 
Bez takejto absolútnej pravdy, ako sme sa túlať, v mysli, v tele, v duchu sme si môžu kolísať medzi realitou a snami pri hľadaní prežitie hoden našej spôsobilosti. Až do realita, alebo ako vytvoriť také voľné ocitáme pohltený, ťahá nás späť do Stark, nepríčetný tu a teraz, k zaťaženiu a nasadenie po naplnení a boji sa testuje svoje sny o pravdu.
Možno, že pravda je to, čo sme mali zdalo sa, slová a ich pocity často povinné vrhla tieň na naše definície viac spoločných pojmov. Kto z vás ešte hovoriť slovo irónia bez irónie? Vo svete, kde naše najčastejšie použitie takých sa ukáže byť jeho jediná definícia, čo sme zápas, v vtipu a tým tak zhodou okolností vtipný, aby prežili, medzi ktoré sa smeje, že s našimi pravdami, ako sa smeje naše sny, a pritom nikdy ani sa buď s týmto Úlomok Zem. 
 
Slovenčina Vydanie, Simple English Edition a English Edition.
 
Prečítajte si spolu s celým svetom. Úlomok Zem je dostupný tiež v: [Afrikánčina]-Fragment Aarde, [Albánsky]-Fragment Tokë, [Angličtina]-Fragment Earth, [Arabčina]-Фрагмента Земље, [Arménsky]-Առանձին Հողակցում, [Azerbajdžanský]-Qəlpə Yer, [Basque]-Banatu Lurra, [Bieloruskej]-Фрагмент Зямлі, [Bulharský]-Фрагмент Земята, [Chorvátsky]-Fragmenti Zemlja, [Dánsky]-Fragment Jord, [Estónčina]-Kild Maa, [Filipínsky]-Kaputol Mundo, [Francúzština]-Fragment Terre, [Fínsky]-Pirstovat Maapallon, [Galician]-Fragmentos Terra, [Gruzínsky]-ფრაგმენტი დედამიწა, [Grék]-Θραύσμα Γη, [Haitský Kreolský]-Fragmante Latè, [Hebrejský]-כדור הארץ רסיס, [Hindčina]-टुकड़ा पृथ्वी, [Holandský]-Brokstuk Aarde, [Indonézan]-Terpisah Bumi, [Islandský]-Aðskilja Jörð, [Japonec]-フラグメント 地球, [Jidiš]-פראַגמענט ערד, [Katalánčina]-Fragment Terra, [Kórejský]-부서진 조각 이승, [Latinčina]-Fragment Terram, [Litovský]-Fragmentas Žeme, [Lotyšský]-Fragments Zeme, [Macedónsky]-Фрагмент Земјата, [Malajzijská]-Serpihan Bumi, [Maltčiny]-Framment Earth, [Maďarský]-Repesz Föld, [Nemec]-Bruchstück Erde, [Nórsky]-Fragmenter Jord, [Peržan]-قطعات متلاشی کره زمین, [Portugalčina]-Fragmento Terra, [Poľský]-Ulomek Ziemia, [Rumunský]-Sfarâmatura Pamânt, [Rus]-Фрагмент Земле, [Severnej Ameriky Slepecké Písmo]-⠠⠋⠗⠁⠛⠍⠢⠞ ⠠⠑⠜⠹, [Slovinský]-Locenih Zemlja, [Srbský]-Фрагмента Земље, [Svahi

Read More

Product Details

ISBN-13:
2940013313347
Publisher:
Outtayurmind
Publication date:
10/16/2011
Series:
Úlomok Zem , #2
Sold by:
Barnes & Noble
Format:
NOOK Book
File size:
293 KB

Meet the Author

Narodila som sa raz.
Lekár bol neskoro.

Customer Reviews

Average Review:

Write a Review

and post it to your social network

     

Most Helpful Customer Reviews

See all customer reviews >