כדור הארץ רסיס - 003 - הקרה קונספט (Hebrew Edition)

כדור הארץ רסיס - 003 - הקרה קונספט (Hebrew Edition)

by Robert Skyler
     
 
הרפתקה אפית על אי הבנה, זו סדרה של סיפורים קצרים פסיכולו

Overview

הרפתקה אפית על אי הבנה, זו סדרה של סיפורים קצרים פסיכולוגיים, בוחנת את משמעות עדינה יותר של משמעויות חסרות משמעות התעלמו ממנה, להבין את עצמו.
 
הקרה קונספט: קל הוא לעשות
 
למרבה הצער, בין הפעילויות שאנו כל כך מצטיינים מאוד מספרים, חשיבה לא ניתן לספור. אבל אם ההיסטוריה שלנו מפגין משהו יותר קיבולת הגולמי שלנו אלימות, הונאה מזה, זה בוודאי שאנחנו יכולים לעשות יותר ביחד מאשר אי פעם בנפרד. מספר משימות קבוצה יכולה להצטיין מעבר היחיד הוא ספור: יחד לצוד יותר ולאסוף יותר, לנסוע רחוק בשביל זול יותר, מהיר יותר לחפור עמוק יותר, לטפס גבוה יותר, יותר רק עושה אותנו חזקים יותר, אם כי שום גוף או קבוצה אי פעם התאספו חשב בחופשיות רבה יותר על ידי הגדלת מספר שלה.
 
Simple English Edition: Sad, among those thing which we do so great in number in, think can-not be count. Yet if our history show any-thing more than our gross size for violent, and trick there-of, it is sure that we can do more together than ever apart. The number of thing a group can do beyond the person is count-less: Together we hunt great and hold more, travel far for cheap, dig fast and deep, climb high for long; more only make us strong, though no body or group ever made has think more free by more it number.
 
ו English Edition: Sadly, among those tasks which we excel so greatly in numbers in, thinking cannot be counted. Yet if our history exhibits anything more than our gross capacity for violence...

Product Details

ISBN-13:
2940014177146
Publisher:
Outtayurmind
Publication date:
03/30/2012
Series:
כדור הארץ רסיס , #3
Sold by:
Barnes & Noble
Format:
NOOK Book
File size:
312 KB

Meet the Author

נולדתי פעם.
הרופא היה מאוחר.
עשיתי את הדרך שלי.
האחות סטר החוצפה שלי.

Customer Reviews

Average Review:

Write a Review

and post it to your social network

     

Most Helpful Customer Reviews

See all customer reviews >