Free Shipping on Orders of $40 or More
ТРАВМА і СТІЙКІСТЬ

ТРАВМА і СТІЙКІСТЬ

ТРАВМА і СТІЙКІСТЬ

ТРАВМА і СТІЙКІСТЬ

Paperback

$15.95
Choose Expedited Shipping at checkout for delivery by Thursday, March 30

Overview

Це українське видання підготовлене українцями в контексті війни в Україні: перекладач жив і працював в умовах окупації, редактори є біженцями в інших країнах, а дизайнер живе у Західній Україні, де він бачив тисячі біженців зі Сходу нашої країни. Це і наша історія, бо ми знаємо, що таке ТРАВМА, і Бог через цю книгу дарує СТІЙКІСТЬ нашим серцям.

Василь Новаковець

В житті неминуче будуть труднощі та втрати, образи та рани, які можуть настільки розхитати, що ледь не збивають з ніг. Травматичний досвід вимагає переорієнтації духу, розуму і тіла до зовсім нового способу життя, інакше ми не зможемо зростати, не кажучи вже про те, щоб витримати страждання. Ця чудова книга досліджує природу травми та її вплив на людину, і закликає тих, хто зазнав травми, та душеопікунів розглянути, що означає бути живими, вільними і чутливими до таємниці душевного болю. Історії травми і роздуми над ними торкаються сердець та оживляють, бо є над чим замислитись. Ця книга є грандіозною працею, що має бути в арсеналі кожної людини, яка серйозно налаштована заглибитись у тему людського страждання в контексті біблійного світогляду.

Ден Б. Аллендер, доктор філософії, професор консультативної психології, засновник і президент The Seattle School of Theology and Psychology, США

Книга містить збалансований погляд на професійні та духовні аспекти проблеми, і надасть суттєву допомогу кожному, хто опікується Божими служителями. Вона глибоко торкається основи міжкультурного служіння.

Аннеміє Гроссхаусер, психолог, Member Care Europe, НімеччинаRelated collections and offers

Product Details

ISBN-13: 9781088113592
Publisher: Frauke C. Schaefer, MD, Inc
Publication date: 03/01/2023
Pages: 280
Product dimensions: 6.00(w) x 9.00(h) x 0.59(d)
Language: Ukrainian

Customer Reviews