Úlomok Zem - 001 - S.S.H.U.T. (Slovak Edition)

Úlomok Zem - 001 - S.S.H.U.T. (Slovak Edition)

by Robert Skyler

NOOK Book(eBook)

$2.99

Available on Compatible NOOK Devices and the free NOOK Apps.
WANT A NOOK?  Explore Now
LEND ME® See Details

Overview

Epické dobrodružstvo do šialenstva, táto séria poviedok skúma reťazcov, ktoré sa viažu ľudský duch k opakovaniu prežitie.
 
: Identifikácia Zlo
 
Čo keby si ľudia mohli myslieť sami za seba? Nie, nemyslím rotujúce okolo myšlienky – raz prané, potom opakuje – aby sa vošli tak ako mnoho kurčiat v gril. Ale zakaždým, keď dosiahol na ktoré iskra za ich reakcie tým, že žiada môže, mám lepší než tohle? A potom to robí. Viete si predstaviť, aké nebezpečné to mohlo byť?
To je cesta cez priestor medzi ušami; veľký nevyužitý osamelý priepasť ničoty uchovávajú spoločnosti len ozveny raz inteligentné myšlienky, teraz dávno minulých dátume vypršania platnosti. Cesta, ktorá sa pýta, ako namiesto toho, čo a prečo, keď by dobre urobil, a ak v prípade, pretože bol len nezmysel zakrývajúci pravdu, tak osobné, že nikdy nemôže byť chápaná znova.
Úlomok Zem je výlet na celý život… Uvidíme sa na druhej ucho. 
 
Slovenčina Vydanie, Simple English Edition a English Edition.
 
Prečítajte si spolu s celým svetom. Úlomok Zem je dostupný tiež v: [Afrikánčina]-Fragment Aarde, [Albánsky]-Fragment Tokë, [Angličtina]-Fragment Earth, [Arabčina]-Фрагмента Земље, [Arménsky]-Առանձին Հողակցում, [Azerbajdžanský]-Qəlpə Yer, [Basque]-Banatu Lurra, [Bieloruskej]-Фрагмент Зямлі, [Bulharský]-Фрагмент Земята, [Chorvátsky]-Fragmenti Zemlja, [Dánsky]-Fragment Jord, [Estónčina]-Kild Maa, [Filipínsky]-Kaputol Mundo, [Francúzština]-Fragment Terre, [Fínsky]-Pirstovat Maapallon, [Galician]-Fragmentos Terra, [Gruzínsky]-ფრაგმენტი დედამიწა, [Grék]-Θραύσμα Γη, [Haitský Kreolský]-Fragmante Latè, [Hebrejský]-כדור הארץ רסיס, [Hindčina]-टुकड़ा पृथ्वी, [Holandský]-Brokstuk Aarde, [Indonézan]-Terpisah Bumi, [Islandský]-Aðskilja Jörð, [Japonec]-フラグメント 地球, [Jidiš]-פראַגמענט ערד, [Katalánčina]-Fragment Terra, [Kórejský]-부서진 조각 이승, [Latinčina]-Fragment Terram, [Litovský]-Fragmentas Žeme, [Lotyšský]-Fragments Zeme, [Macedónsky]-Фрагмент Земјата, [Malajzijská]-Serpihan Bumi, [Maltčiny]-Framment Earth, [Maďarský]-Repesz Föld, [Nemec]-Bruchstück Erde, [Nórsky]-Fragmenter Jord, [Peržan]-قطعات متلاشی کره زمین, [Portugalčina]-Fragmento Terra, [Poľský]-Ulomek Ziemia, [Rumunský]-Sfarâmatura Pamânt, [Rus]-Фрагмент Земле, [Severnej Ameriky Slepecké Písmo]-⠠⠋⠗⠁⠛⠍⠢⠞ ⠠⠑⠜⠹, [Slovinský]-Locenih Zemlja, [Srbský]-Фрагмента Земље, [Svahilština]-Fragment Ardhi, [Talian]-Frammento Terra, [Thajský]-แยก พื้น

Product Details

BN ID: 2940013281806
Publisher: Outtayurmind
Publication date: 10/13/2011
Series: Úlomok Zem , #1
Sold by: Barnes & Noble
Format: NOOK Book
File size: 337 KB

About the Author

Narodila som sa raz.
Lekár bol neskoro.

Customer Reviews

Most Helpful Customer Reviews

See All Customer Reviews