Umrzec w deszczu: Polish Edition po polsku

Umrzec w deszczu: Polish Edition po polsku

by Aleksander Sowa

NOOK Book(eBook)

$2.99
Available on Compatible NOOK Devices and the free NOOK Apps.
LendMe® See Details
Want a NOOK ? Explore Now

Overview

Umrzec w deszczu: Polish Edition po polsku by Aleksander Sowa

„Umrzeć w deszczu” to osadzona w pięknych plenerach Bośni, Pradze i Amsterdamie poruszająca historia życia fotoreportera. Znany i ceniony w świecie laureat prestiżowych nagród planuje samobójstwo. Zanim umrze opowiada swoją historię młodziutkiej dziennikarce.

„Umrzeć w deszczu” to powieść współczesna opowiedziana na tle wydarzeń brutalnej wojny domowej na Bałkanach w latach 90. XX wieku. Książka odkrywająca ludzkie dramaty i niecodzienne wydarzenia. Smutna, pełna emocji i prawdziwie piękna historia o ludzkich losach, przemijaniu, okropnościach wojny i uczuciach.

Książka podkreśla, że żaden świat nie jest biało – czarny, a za dobrym zdjęciem kryje się często autentyczne cierpienie. Wojna redefiniuje pojęcia i jak wszystko, podlega względności, w zależności od perspektywy. Za pozornym szczęściem kryją się łzy i ludzki dramat.

Debiutancka powieść wydana w 2006 roku. Wydanie drugie ukazało się w 2009 roku. Od 2011 roku dostępne trzecie wydanie.

Product Details

BN ID: 2940011545832
Publisher: Aleksander Sowa
Publication date: 03/04/2011
Sold by: Smashwords
Format: NOOK Book
File size: 234 KB

About the Author

Aleksander Sowa – jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP (Amazon Kindle Publishing) oraz Smashwords. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book. -- Aleksander Sowa (born 1979 in Paczków), freelance writer, self-publisher, Web 2.0. author from Poland (Europe). Published over a dozen books. His publications have been translated into English and German. Author’s website: www.wydawca.net

Customer Reviews

Most Helpful Customer Reviews

See All Customer Reviews