Yesil Kahve - Kilo kaybetme garantili mi?: Yesil kahveyle hizli ve kolay bir bicimde nasil kilo verirsiniz?

Yesil Kahve - Kilo kaybetme garantili mi?: Yesil kahveyle hizli ve kolay bir bicimde nasil kilo verirsiniz?

by Peter Carl Simons

Paperback

$11.99
View All Available Formats & Editions
Eligible for FREE SHIPPING
  • Want it by Friday, September 28?   Order by 12:00 PM Eastern and choose Expedited Shipping at checkout.

Overview

Yesil Kahve - Kilo kaybetme garantili mi?: Yesil kahveyle hizli ve kolay bir bicimde nasil kilo verirsiniz? by Peter Carl Simons

Peter Carl Simons, beslenme sektöründe yillardır calısmaktadır ve belirli üreticilerin insan dısı stratejilerine tanık olmustur. "Mucize kürler"in altında yatan sebebin hızlı bir sekilde para kazanmak oldugunu bilmektedir. Sunulan bilesimlerin cogu neredeyse hic kontrol edilmeyen gıda takviyeleri oldugundan, üretici üzerinde "herhangi bir sacmalık" yazılı seyde bir karısım yapabilir ve ürünün iyi gözükmesini saglamak icin bilinmeyen bir doktor ya da profesör adını da belirtebilir.

su anda, yeni bir diyet dalgası ses getirecek bir bicimde geliyor: "Yesil kahve cekirdegi özü", saglıklı yasamak ve metabolizmanızı hızlandırmak icin obeziteye karsı en yeni mucizedir. Simons sunun farkında: Bu yaklasım kötü bir fikir degil fakat aynı islemi yapan daha ucuz olan varyasyonlar bulunmakta ve bu durum üreticiler ve doktorlar tarafından gizli tutulmadıgı icin bu onların daha az para kazanmasına neden olur. Bu sebeple Simons size burada gercegi anlatıyor.

Product Details

ISBN-13: 9781519386984
Publisher: CreateSpace Publishing
Publication date: 11/18/2015
Pages: 28
Product dimensions: 5.00(w) x 8.00(h) x 0.07(d)

Customer Reviews

Most Helpful Customer Reviews

See All Customer Reviews